Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Widowiskowy walc studniówkowy z Białej Podlaskiej podbija internet (wideo)

Utworzony przez anka, 22 stycznia 2014 r. o 10:55
Dziś rano ; http://alle.pl/ronaldo-zginol  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łzy wzruszenia popłynęły i mnie. Bo to był świetny pomysł i świetny występ . Taką pomysłodawczynie to trzeba w ramki oprawić. Bo to jest takie oryginalne i niepowtarzalne. Dziękuję  za chwilkę   relaksu i uśmiechu oraz zadumy . Lubię  walca .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny pomysł, piękne wykonanie. Brawo dla pomysłodawczyni i wykonawców. Jestem pod wrażeniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
uznania dla pani nauczycielki i gratulacje dla mlodziezy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękny, wzruszający... GRATULACJE !!!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chapeaux bas!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polonez przy tym to pikuś :O Rewelacja...Żałuję, że na mojej studniówce nikt nie wpadł na taki pomysł!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pięknie, jak wzruszająco.........wspomnienia i pamiątka głęboko w sercu na zawsze. Gratulacje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słowa wzruszenia,podziwu i uznania. Serdeczne gratulacje !!!                                                                                               Irena
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po prostu pięknie. Dziewczyny wyglądały bardzo wdzięcznie, skromnie i ...dziewczęco. Chłopcy bardzo eleganccy. Całość rewelacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielkie podziękowanie nauczycielce i cudownej młodziezy,tak własnie powinna wygl studniówka i tak powinna być ubrana młodziez,cudowny występ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wczoraj na wieczór : http://alle.pl/balloteli-zginol  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie, cudnie, że młodzi ludzie tańczą walca. Wzruszyłam się!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak właśnie powinny wygladać dziewczyny na sdudniówce skromne,zwiewne i delikatne.A nie roznegliżowane panienki,które wyglądają jak z klubu go go.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod ogromnym wrażeniem, że młodzież tak pięknie potrafi się bawić. Wspaniale!!!  Życzę im tak pięknie zdanej matury jak pięknie zatańczyli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi się podobało  ,dziewczyny wyglądały ślicznie i naturalnie a nie jak rewia mody która ma więcej do pokazania .....bierzcie przykład z Białej Podlaskiej      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za piosenka ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pod wielkim wrazeniem, jestem starsza osobą , wiec o wzruszenia nie trudno, łzy mi pociekły, gratuluje pomysłu i pieknej mlodziezy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży szacunek dla Pani Anety, Nauczycielki wychowania fizycznego. Jestem pod wrażeniem Pani talentu. Profesjonalna choreografia :). Myślę, że ktoś to zauważy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za piosenka ??
Celine Dion - I love you
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 11 z 12

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...